16 kwietnia 2010 roku gościem Dyskusyjnego Klubu dla Dzieci był autor trylogi o Obi-bokach –Mariusz Niemycki .Spotkanie było nieco odmienne od poprzednich, ponieważ zostało urozmaicone prezentacją multimedialną. Dzieciom szczególnie spodobały się slajdy pt „byłem uroczym chłopczykiem”, „oraz byłem w wojsku”. Miłą niespodzianką był przygotowany przez pisarza mini konkurs. Autor z przyjemnością odpowiadał na pytania zadawane przez dzieci. Na koniec dzieci mogły kupić książki z dedykacją lub z autografem autora. Największym powodzeniem cieszył się cykl opowiadań o Zuzi.

Moderator DKK
Tomaszewska Katarzyna