Dzieciństwo – zwykłe a jednocześnie pełne przygód, szkoła normalna ale z mnóstwem niesamowitych ludzi i sytuacji….dojrzewanie pełne wrażeń….dorosłość, wielka nieodgadniona księga. Tak w wielkim skrócie można przedstawić treść „Zielonych Drzwi” czyli autobiograficznej książki Katarzyny Grocholi. Autorka tak barwnie i optymistycznie opisuje swoje życie, że zmusza czytelnika do pozytywnego myślenia o własnym życiu. Grochola zaraża nas optymizmem i „poszukiwaniem wyjścia, nawet w sytuacjach bez wyjścia”. Książka pełna dobrej energii, pozytywnie nastrajająca do życia i ludzi.
Polecamy tę lekturę szczególnie na długie jesienne wieczory.

Jolanta Czaińska
DKK Bieniów