Spotkanie DKK odbyło się 06.11.2010. Omawialiśmy książkę Rafała Kosika pt. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”.

Ta wspaniała książka opowiada o trójce przyjaciół ze szkoły, którzy próbują rozwiązać zagadkę pewnego gangu okradającego banki i różne bogate instytucje.
- Felix-szczęśliwy uczeń gimnazjum ma tatę wynalazcę pracującego nad bardzo tajnym projektem; ukrywa fakt, że pracuje z tatą Neta
- Net-wspaniałym informatyk, wyhodował Manfreda
- Nika- mieszka sama w domu, jej ojciec nie żyje, a ona nie chce trafić do domu dziecka

Zakładają sobie na szkolnym strychu tajną bazę, lecz gdy pewnego dnia Nika chciała zabrać stamtąd
książkę, zobaczyła, że szkielet tam stojący poruszył się...
Ale to nie wszystkie starsze monety- jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to przeczytaj tą cudowną książkę.

Naprawdę poleca – Luizka, DKK Łagów