Na grudniowym DKK dla dzieci i młodzieży spotkało się tym razem siedem osób. Wybraną na ten miesiąc książkę ,, Przebudzenie Jenny Fox” przeczytała do końca tylko jedna z dziewcząt. Powodem nie był brak zainteresowania powieścią lecz napięty plan zajęć w szkole, a w związku z tym zwyczajny brak czasu na dość obszerną dodatkową lekturę. Ponieważ zbliżają się ferie świąteczne nasze klubowiczki wyraziły chęć przeczytania książki w tym luźniejszym okresie. Zgodziłyśmy się na to, bo książka Mary E.Pearson jest tego warta i na pewno umili dziewczynom ten wolny czas. Podczas spotkania rozmawiałyśmy o planach DKK na przyszły rok. Dziewczyny miały kilka propozycji, które postaramy się spełnić na kolejnych spotkaniach.

Irena Ludwig
moderator DKK w Jasieniu