Serdecznie zapraszamy na walentynkowe spotkanie dla rodziców w Klubie Mam. 15 lutego br. o godz. 17.00 w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Norwida będziemy gościć Kingę Mikołajczyk - Kamińską i Karinę Łuszczyńską – dyplomowane masażystki, które zaprezentują relaksacyjny masaż twarzy. Zachęcamy, aby przyjść z osobą towarzyszącą, tym razem bez dzieci.
Kinga Mikołajczyk-Kamińska - masażystka, Doradca Noszenia
Specjalizuje się w masażach w okresie macierzyństwa: masaż kobiet w ciąży rewitalizacja poporodowa wczesna i późna, modelowanie sylwetki, masaże dla niemowląt. Prowadzi warsztaty dla rodziców z zakresu masażu oraz noszenia dzieci w chustach. Współpracuje ze Szkołą Rodzenia Ksenia oraz Zielonogórskim Klubem Kangura.

Karina Łuszczyńska - dyplomowana masażystka z wykształceniem pedagogicznym. Najbardziej interesuje ją leczniczy aspekt terapii poprzez masaż. Poza technikami klasycznymi praktykuje pracę z ciałem w oparciu o koncepcję P. Szczotki - Integracyjny Masaż Bodywork oraz szkoli się w zakresie oddziaływania manualnego skierowanego na tkanki miękkie.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenia mailowe na adres klubmam@wimbp.zgora.pl lub telefoniczne 68 45 32 619 lub 602116931.