Spotkanie było poświęcone książce Edwarda Redlińskiego "Telefrenia", książka wzbudziła wiele emocji.Mimo iż nie była to łatwa lektura przeczytałyśmy ja uważnie a treść zainspirowała do ożywionej dyskusji. Nasunęło nam się wiele pytań. Dokąd zmierza świat? Co wyłoni się z chaosu? Jaka jest pozycja i kondycja współczesnego człowieka bombardowanego środkami masowego przekazu?
Nie na wszystkie pytania egzystencjonalne potrafimy odpowiedzieć, ale sam fakt, że czytając Redlińskiego potrafimy je sobie zadać jest wielką wartością książki.
Ela Plucińska członek DKK

Panie bibliotekarki sprawiły nam wielką niespodziankę - po dyskusji wystąpił chór ze Szkoły Podstawowej nr 1 Dzieci śpiewały kolędy,pod koniec śpiewałyśmy wspólnie.Było bardzo nastrojowo i świątecznie.

Maria Jaworska
Maria Skowrońska DKK Sz-wa