13 stycznia 2011 roku nastąpiła inauguracja działalności Dyskusyjnego Klubu Książki w Filii bibliotecznej w Siecieborzycach . W pierwszym spotkaniu uczestniczyło 8 osób , które zapoznały się z historią powstania i działalnością DKK. Omawialiśmy również książkę Grzegorza Kasdepke pt. „Bon czy Ton''. Autor znany i lubiany przez młodego czytelnika . Tym razem przedstawił czytelnikowi ciekawe historie , w których poruszył temat dobrych manier tak ważnych w życiu zarówno dzieci jak i dorosłych . Głowni bohaterowie Kuba i Buba w zabawny sposób przedstawiają jak należy postępować w różnych sytuacjach , aby nie zostać posądzonym o brak wychowania . Klubowicze wykorzystali przykładowe historie przedstawiając je w formie przeciwstawnych inscenizacji : tak należy się zachować a takie zachowanie jest złe . Książka godna polecenia dla młodszych i starszych dzieci .