22 lutego 2011 odbyło się spotkanie Klubu Mam pod hasłem "Fotografia dziecięca". Nasza koleżanka, Katarzyna Hajdasz, poprowadziła warsztaty dotyczące tajników fotografowania dzieci.

Katarzyna Hajdasz dzięki prezentacji multimedialnej wprowadziła natomiast rodziców w świat zdjęć największych artystów i po krótce opowiedziała o najważniejszych rzeczach branych pod uwagę, przy utrwalaniu najpiękniejszych momentów w życiu rodziny. Dodatkowo podzieliła się własnym portfolio zawierającym zdjęcia jej córeczki Ani.

Fotorelacja ze spotkania dostępna jest poniżej:

Wyświetl wszystkie

Kurs fotografii obejmie 9 spotkań w Oddziale dla Dzieci, podczas których rodzice nauczą się obsługi aparatu cyfrowego, zasad fotografowania w pomieszczeniu i w plenerze oraz podstawy obróbki zdjęć.

W maju planowany jest plener fotograficzny w Parku Krasnala w Nowej Soli.

W czerwcu uczestnicy warsztatów będą praktykować w profesjonalnym studio fotograficznym pod okiem instruktora fotografii cyfrowej, Katarzyny Hajdasz.

Ukoronowaniem warsztatów będzie wystawa najlepszych zdjęć uczestników kursu.