W dniu 25 lutego o godz. 15.30 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.
Dyskusja dotyczyła książki Joanny Frey Odlot na samo dno. Młodzieży powieść bardzo się podobała, treść jej dotyczy problemów współczesnych nastolatków. Zauważa się, że po narkotyki sięgają coraz młodsze dzieci. Dilerzy narkotykowi liczą tylko na zyski nieważne jakim kosztem. Pomimo starań i walki proceder ten coraz bardziej się rozwija. Klubowicze są zdania, że książek o takiej tematyce powinno być coraz więcej. Być może po przeczytaniu tej książki, młody człowiek zanim sięgnie po środki odurzające zastanowi się - CZY WARTO?
Książkę tę polecają każdemu, bo odczucia i wyznania głównej bohaterki są obrazem wyniszczenia fizycznego i psychicznego do którego może doprowadzić sięganie po używki.