Wiek członków klubu DKK w Słonem jest zróżnicowany (8-11 lat), dlatego też ujawniają się różne możliwości i zainteresowania czytelnicze. Na lutowym spotkaniu omówiliśmy dwie książki. Starsi skupili się na książce Edith Nesbit „Pięcioro dzieci i „Coś”, młodsi -Marii Kownackiej „Kukuryku na ręczniku”. Poszukiwaliśmy odpowiedzi na pytanie „ Jak dbać o swoje zdrowie?” oraz” Czy spełnione marzenia zawsze nas uszczęśliwią?” Dzieci narysowały także „Coś”, bo jednak chciałyby to kiedyś spotkać. Natomiast jeden z klubowiczów zdecydowanie postanowił uczesać się po powrocie do domu.