Klub Mam działający przy Oddziale dla Dzieci Biblioteki Norwida oraz Gazeta Wyborcza serdecznie zapraszają na spotkanie w ramach akcji „Rodzić po Ludzku” ze Sławomirem Gąsiorem, kierownikiem Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze, który odpowie na wszystkie pytania związane z porodem, bólem porodowym, znieczuleniem, cesarskim cięciem. Porad będzie udzielała również Lucyna Jęczała, położna oddziałowa zielonogórskiej porodówki.
Spotkanie odbędzie się 14 czerwca o godz. 17.00 w Oddziale dla Dzieci Biblioteki „Norwida” (al. Wojska Polskiego 9).
Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!