Dziecięce DKK z Długiego i Siecieborzyc postanowiły się spotkać w dn. 15.06.2011r. w Szprotawie. Na miejsce dotarliśmy szkolnym autobusem. Celem naszej wycieczki było wzajemne poznanie się naszych członkiń oraz zwiedzenie ciekawych miejsc w naszej gminie , znanych nam z książek. Nie zabrakło także odwiedzin w Miejskiej Bibliotece, gdzie dzieciaki miały możliwość zwiedzenia książnicy. W czasie tych naszych wędrówek klubowicze mieli okazję porozmawiać i podyskutować o swoich zainteresowaniach czytelniczych, podyskutować na temat przeczytanych książek .
Spotkanie zaowocowało nawiązaniem nowych kontaktów i przyjaźni.

Matoga Jadwiga- DKK Filia Biblioteczna Długie
Klimejko Dorota – DKK Filia Biblioteczna Siecieborzyce