Nasze kolejne spotkanie DKK postanowiliśmy spędzić w plenerze. Tym razem wybraliśmy się na dawne kąpielisko w Bojadłach. Naszą lekturą była książka pt. „Znowu kręcisz Zuźka” młodej autorki Doroty Suwalskiej. Główna bohaterka tej książki to dziesięcioletnia Zuźka -dziewczynka o dużej fantazji i wrażliwości. Jest ambitna, trochę nerwowa, a jej specjalność to kłopoty, które rozstrzyga za pomocą chwytów dżudo. Zuźka opowiada o sprawach codziennych dotyczących domu i szkoły, zwierza się ze swoich marzeń, planów na przyszłość. Wszyscy klubowicze stwierdzili, że przeczytana książka to lektura zabawna i pouczająca, z której wiele można się dowiedzieć o współczesnej rodzinie i szkole. Nasze spotkanie zakończyliśmy wspólnym ogniskiem.