14 czerwca 2011r. odbyło się kolejne spotkanie uczestników DKK. Omawialiśmy książkę z wierszami Pani Izabeli Klebańskiej pt. „Muzyczna zgraja”. Na początku zapoznaliśmy się z twórczością pisarki. Dowiedzieliśmy się, iż P. Izabela jest autorką scenariuszy radiowych i telewizyjnych dla dzieci i młodzieży, dobranocek, bajek i piosenek.
Wierszyki bardzo przypadły dzieciom do gustu. Autorka w bardzo zabawny sposób przedstawiła m. in. takie instrumenty jak: basetla, która najlepiej tworzy duet z psem bassetem, bałałajka z psem Łajką, a helikon z hipopotamem.
Słownik na końcu książki pomógł dzieciom wyjaśnić znaczenie niektórych niezrozumiałych dla nich wyrazów, a także dużo ich nauczył.