352W naszej małej filii bibliotecznej w Olbrachtowie zagościła w dniu 29 września 2011 r. Pani Barbara Gawryluk - autorka wielu książek dla dzieci. W ramach naszego dziecięcego DKK omawialiśmy także książki B. Gawryluk z serii o Kaktusie - wspaniałym psim przyjacielu. Tym większa była nasza radość , że odwiedzi nas ich autorka. Pani Barbara opowiadała dzieciom wiele ciekawych historii , także o świstaku Gwizdku. I bardzo mile zdziwiła się wysokim poziomem wiedzy o życiu świstaków jakim wykazały się nasze dzieci. Nasi milusińscy zaprosili Panią Gawryluk na następne spotkanie (najlepiej jutro), a Ona zaproszenie przyjęła. Czekamy teraz z niecierpliwością.