Dzieci ponownie wybrały ksiązki Grzegorza Kasdepke , tym razem tytuł : „Kuba i Buba czyli awantura do kwadratu”, na spotkanie DKK , które odbyło się w GBP w Dzietrzychowicach 27 października 2011 r. Ksiązka ta , tak jak inne pozycje z twórczości autora bardzo przypadła dzieciom do gustu. Wszystkim uczestnikom bardzo spodobały się główni bohaterowie omawianej lektury. Zarówno Kuba jak i Buba pomimo tego ,że wiecznie się kłócili zyskali sympatię dzieci. Najbardziej podobały się dzieciom zagadki i quizy znajdujące się w książce, które chętnie rozwiązywali. Uczestnicy DKK uznali to spotkanie za ciekawe i fajne , między innymi dlatego , iż nie brakowało na nim śmiechu i zabaw , które zaoferowali Kuba i Buba.