Do wszystkich zainteresowanych ciociolubną tematyką!
Uwaga, uwaga !!!
Zaczynamy, odpalamy !!!

W Filii Przylepskiej Gminnej Biblioteki Publicznej z siedzibą w Zawadzie ruszyły z impetem wielkim jak Ciocia Jadzia spotkania DKK-owe dla dwóch pierwszych klas: klasy I a i I b Publicznej Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy!

Mamy za sobą wprowadzenie, czyli takie jakby przedstawienie planu działania na wszystkie nasze spotkania, ale z przykrością stwierdzić muszę, że część zamierzeń owiana jest tajemnicą przypieczętowaną prawdziwym przyrzeczeniem, że nikomu z OBCYCH nie piśniemy ani słowa, bo nie będzie dobrej zabawy!!!
Zdradzić możemy jednak, że z Ciocią Jadzią Elizy Piotrowskiej spędzimy dużo wspaniałych
i niezapomnianych chwil. Zmierzymy się z podejrzanymi typami, będziemy kraść, odwiedzimy własne muzeum, zatańczymy nawet może na Dzień Dziadka i popływamy w morzu – jak nie Bałtyckim to znajdziemy sobie jakieś inne bliżej albo i dalej, bo przecież nikt NAS nie powstrzyma!

A na koniec NIESPODZIANKA, a na podsumowanie Gość Specjalny jak lody jagodowe z posypką czekoladową, bitą śmietaną i czym jeszcze kto tam chce!
Będziemy pisać Wam o wszystkim, OBIECUJEMY!!! Nawet może się spotkamy przy jakiejś okazji i poznacie Nas ze zdjęć, które prześlemy jako dokumentację Naszych poczynań.
Do przeczytania o NAS!!!
Całusy przesyła Pani Magda z uczniami kl. I a i b!

P.S.
Zapomnieliśmy dodać, że machają do Was również dwie Super Babki, czyli Pani Małgosia Olszewska oraz Renata Przyborowska, Panie Wychowawczynie.