1084Spotkanie DKK (dzieci) odbyło się 18.11.2011. DKK gościł w przedszkolu w Łagowie w grupie 5 – latków. Czytaliśmy książkę Zofii Sosnkowskiej pt.” Przygody kota Bibelota”. Jest to zbiór bajkowych opowiadań , pięknie zilustrowanych przez Artura Nowickiego. Tytułowy Bibelot jest czarnym, bardzo oczytanym kotem mieszkającym w księgarni. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały historii o zielonym smoku i sepleniącej księżniczce. Książka jest wspaniała czyta się ją z łatwością jest zabawna napisana w ciekawy sposób. Klubowicze na zakończenie spotkania narysowali swojego kota Bibelota.