Nasze wrześniowe spotkanie DKK spędziliśmy w plenerze. W trakcie naszej pieszej wycieczki na piaskowe górki w Bojadłach, omawialiśmy dwie książki, których autorką jest Liliana Fabisińska . Były to „Amor z ulicy Rozkosznej” i „Amor i porywacze duchów”. Bohaterem obu książek jest chłopiec o imieniu Amor, który przeżywa niesamowite przygody. Dzieciom niezmiernie podobały się obie lektury. Jednym z powodów, które wymieniali klubowicze było to, że książki są napisane bardzo przystępnym językiem. Nie bez znaczenia jest też wiek głównego bohatera (10 lat), czyli mniej więcej tyle ile liczą dzieci należące do klubu. Amor jest zwyczajnym dzieckiem pozbawionym nadludzkich zdolności. Wszystko co osiąga zawdzięcza własnemu logicznemu myśleniu. Dzieci, kiedy dowiedziały się, że wkrótce ukaże się trzecia część przygód Amora, stwierdziły, że z pewnością sięgną po tę książkę.