Klub Mam z okazji zbliżających się Świąt serdecznie zaprasza najmłodsze dzieci wraz z rodzicami na spektakl „Kot w butach” w wykonaniu aktorów Teatru Rozrywki Trójkąt. Widowisko odbędzie się 19 grudnia 2011 r. o godz. 17.00 w sali dębowej Biblioteki Norwida (al. Wojska Polskiego 9) .
Wstęp wolny!
„Kot w butach” - baśń naszego dzieciństwa, opowiedziana w bardzo niestandardowy sposób. Autorski scenariusz i zabawna konwencja, zawierająca elementy teatru lalek, przenikającego się z grą aktorów w żywym planie, daje okazję do interakcji z małymi widzami i umożliwia im współuczestnictwo w akcji sztuki. Podwójne, skierowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych, poczucie humoru nie pozostawia obojętnymi także opiekunów dzieci, przez co nikt z uczestnictwa w spektaklu nie czuje się wyłączony.