Siódme spotkanie DKK odbyło się 26 kwietnia 2011 r. i omawialiśmy książkę Anny Cholewa- Selo pt: „Oswoić los”. W swojej historii autorka bardzo ciepło przedstawia losy swojej rodziny, trudną walkę o zdrowie i życie swojego dziecka, jak choroba jednego dziecka wpływa na los całej rodziny. Swoją historią autorka przedstawia nam głęboką miłość rodzicielską do chorego dziecka, opisuje heroiczną walkę o jego życie.
Ta wzruszająca opowieść może wszystkim rodzicom służyć za przykład miłości do chorych dzieci, że determinacja rodziców może przyczynić się do poprawy stanu zdrowia dzieci ciężko chorych.