Tym razem przedszkolaki z przedszkola w Zawadzie wraz ze swoimi paniami przedszkolankami odwiedziły bibliotekę aby wspólnie przygotować się do Świąt Wielkanocnych. W bibliotece czekały na najmłodszych jajka, kury, kolorowe piórka, kleje i inne niezbędne akcesoria. Po krótkim wstępie przypominającym tradycje wielkanocne wszyscy przystąpiliśmy do działania. Było gwarno bo każdy prześcigał się w pomysłach, każdy chciał przyozdobić swoje jajko najpiękniej jak potrafi. Gdy wszystkie jajka już były przyozdobione przedszkolaki dumnie pozowały do zdjęć, aby uwiecznić efekt swojej pracy. Następnie w świątecznym już nastroju pożegnaliśmy się, życząc sobie pięknych Świąt i „dużego” Zająca.
Spotkanie odbyło się w ramach spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci.