Klub Mam serdecznie zaprasza mamy najmłodszych dzieci 22 maja 2012 r. o godz. 17.00 na wspólne świętowanie Dnia Matki. Z tej okazji proponujemy spotkanie poświęcone urodzie. W programie m.in.: możliwość wykonania przez każdą mamę peelingu dłoni oraz maseczki błotnej, prezentacja produktów pomagających zadbać o piękno, poczęstunek – kawa (naturalna, waniliowa lub Irish) oraz domowe ciacho.
Miejsce spotkania – Oddział dla Dzieci Biblioteki Norwida (al. Wojska Polskiego 9).
Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu pisząc na adres klubmam@wimbp.zgora.pl lub dzwoniąc 68 4532610, 602116931.