1030Od wielu miesięcy dzieci z naszego klubu z wypiekami na twarzach śledzą przygody Mai i Lassego, uczniowskich detektywów ze szwedzkiego miasteczka Valleby. Sprytnie skonstruowana zagadka znikających pieniędzy z Kawiarni trzyma do końca w napięciu. Odważni i wnikliwi bohaterowie, niczym zawodowi detektywi, składają elementy układanki w jedną całość. Działają precyzyjnie i logicznie. Do końca akcji nie wiedzieliśmy,że to sam właściciel podbierał pieniądze z kasy.
Polecamy wszystkim pełną tajemnic serię Biura Detektywistycznego Lassego i Mali.