Spotkanie DKK (dzieci) odbyło się 30.10.2012. DKK gościł w Przedszkolu w Łagowie w grupie 6- latków. Czytaliśmy książkę Neli Moost pt.” Wszystko moje. Czyli jak łatwo stracić przyjaciół."
Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały historii o małym kruku, który bywa miły, ale niestety wszystko co mu się podoba musi być jego. I tak kradnie różne przedmioty i gromadzi w swoim domku. W pewnym momencie zostaje sam z ukradzionymi rzeczami, niema się z kim bawić. Na szczęście wszystko oddaje i znowu może się bawić z innymi. Bo jak sam stwierdził najbardziej głupio nie mieć żadnych przyjaciół do zabawy.

DKK Łagów