Na ostatnie w tym roku spotkanie DKK przedszkolaki przyszły w wyjątkowo dobrym nastroju. Bo jak tu nie być radosnym skoro w przedszkolu był Mikołaj i dla wszystkich przyniósł upominki a i pani bibliotekarka ma wyjątkowo tajemniczą minę, czyżby niespodzianek ciąg dalszy…. W radosny klimat Świąt Bożego Narodzenia wprowadziło nas opowiadanie o przygodach Mikołaja w noc wigilijną. Przedszkolaki wysłuchały z dużym zainteresowaniem, następnie trochę pomarzyliśmy jaki prezent chcielibyśmy znaleźć pod choinką i zabraliśmy się do pracy. Wszyscy zgodnie stwierdzili że święta bez pięknie przyozdobionej choinki się nie liczą, więc trzeba było przygotować ozdoby choinkowe. Po tak wyczerpującej pracy i pięknym wykonaniu kolęd i pastorałek wszystkim należały się upominki. Przedszkolaki złożyły ślubowanie, że w przyszłym roku będą równie grzeczne jak w tym no i oczywiście będą odwiedzać bibliotekę. W milej atmosferze wśród śpiewów pożegnaliśmy się, życząc sobie radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
W tym wyjątkowym czasie składamy również Państwu najserdeczniejsze życzenia Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Wioletta Przybylska