Większość kobiet ma bzika na punkcie butów i torebek. Jeśli i Wy, Drogie Panie, jesteście miłośniczkami torebek, to serdecznie zapraszamy do Biblioteki Norwida na warsztaty własnoręcznego ozdabiania bawełnianych toreb. Podczas zajęć będziecie miały okazję zaprojektować niepowtarzalną, mającą własny charakter torbę, która idealnie nadaje się na zakupy, do biblioteki czy do pracy.
Warsztaty poprowadzi Laura Czebotar, projektantka designerskich toreb Baggin.me

Maksymalna liczba uczestników zajęć to 15 osób. Warsztaty są bezpłatne.
Chętne osoby prosimy o zgłoszenia mailowe: klubmam@wimbp.zgora.pl lub telefoniczne: 602116931.
Liczy się kolejność zgłoszeń.

Warsztaty odbędą się 25 stycznia 2013 r. (piątek) w godz. 17.00-20.30 w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Norwida (al. Wojska Polskiego 9)

Dodatkowych informacji udziela:
Maja Kimnes