W listopadzie 2012 roku członkowie DKK w Słonem spotkali się aby podyskutować o przeczytanej książce Ewy Nowak „Wszystko tylko nie mięta”. To powieść, w której miejscami poruszane są bardzo poważne problemy, a niekiedy mamy do czynienia z zabawnymi historiami. Mieszkanie niepowtarzalnej rodziny Gwidoszów, składającej się z rodziców i trojga dzieci, jest lekko zabałaganione, wypełnione po brzegi, a ów wypełniacz w dużej części stanowią książki. Do rodziny należą kot o imieniu Pies oraz pies o imieniu Łapa. Zarówno rodzice, jak i dzieci, mają wiele znajomych, przedziwne pomysły, a wszystko to rozgrywa się w atmosferze serdecznego zainteresowania sobą wzajemnie. W tej powieści nie brakuje humoru. Dlatego też Książka na ogół podobała się klubowiczom, niektórzy jednak zwracali uwagę na zbyt wolną akcję .

Opiekun klubu: Ewa Mulawa

1138 1139 1140 1141 1142