Klub Mam serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę warsztatów plastycznych dla najmłodszych dzieci ph. „Małe rączki potrafią”.
Wszystkie maluszki uwielbiają bajki do czytania, słuchania i oglądania. Jeśli do oglądania, to najlepiej na dużym ekranie. A co powiecie na kino samochodowe dla najmłodszych? Bez obaw, prawo jazdy nie będzie potrzebne. Wystarczą małe rączki, trochę kleju, szare kartony, skrawki kolorowego papieru, rodzice do pomocy i duuużo wyobraźni.
Kiedy? 19 lutego 2013 r. o godz. 17.00 w Oddziale dla Dzieci (al. Wojska Polskiego 9) Na zajęcia obowiązują zapisy: e-mail: klubmam@wimbp.zgora.pl lub tel. 602116931 Ilość miejsc ograniczona.