Spotkanie DKK (dzieci) odbyło się 09.03.2013 Bibliotece Publicznej w Łagowie. W zajęciach wzięło udział 3 dzieci. Czytaliśmy, a właściwie bawiliśmy się przy książce Małgorzaty Strzałkowskiej pt. „Wyliczanki z pustej szklanki”. Jest to pełna humoru książka z zabawnymi Wyliczankami, które łatwo wpadają w ucho.. Nadają się do wspólnej zabawy co wypróbowaliśmy na spotkaniu. Podczas czytania wyliczanek buzie same się uśmiechały. Książka jest również pięknie wydana dzięki ilustracją Kacpra Dudka. Dodatkową atrakcją jest niespodzianka na końcu książki. Czytelnik musi wytężyć wzrok i odszukać 10 kotów ukrytych na kartach książki. I znowu jest świetna zabawa dla dzieci, zaczęły od nowa przeglądać książkę w poszukiwaniu ukrytych kotów. Gorąco polecamy książkę .

DKK (dzieci) Łagów