Po raz drugi zapraszamy najmłodsze dzieci (do lat 5) wraz z rodzicami do samochodowego kina. Podobnie jak poprzednim razem, prawo jazdy nie będzie potrzebne. Przydadzą się natomiast małe rączki, trochę kleju, szare kartony, skrawki kolorowego papieru, rodzice do pomocy i duuużo wyobraźni. Może zamiast wypasionych bryk tym razem powstaną inne pojazdy? Wszystko zależy od Waszej inwencji twórczej.
Kiedy? 9 kwietnia 2013 r. (wtorek) o godz. 17.00 w Oddziale dla Dzieci (al. Wojska Polskiego 9).
Na zajęcia obowiązują zapisy: e-mail: klubmam@wimbp.zgora.pl lub tel. 602116931
Ilość miejsc ograniczona.
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą kolorowej karbowanej bibuły lub folii aluminiowej do dekorowania kartonów.