1350Dnia 19 kwietnia o godzinie 17:00 odbyło się spotkanie DKK. Uczestnicy omawiali książkę Elżbiety Safarzyńskiej „Jeśli tylko zechcę”.
Jedna z klubowiczek, Klaudia Pyzik, tak ją zrecenzowała . To historia o chłopcu i dziewczynie, których zaczyna łączyć więcej, niż by sami mogli tego oczekiwać. Szymon to zakompleksiony, zastraszany przez kolegów i nieakceptowany sierota. Blanka - inteligentna i jedna z barwniejszych postaci w szkole, na nieszczęście niektórych osób, dziewczyna szkolnego "cwaniaczka". Obydwoje mają swoje tajemnice - on o niczym innym nie marzy, jak o zdobyciu serca szkolnej piękności, a ona.... nie czuje się szczęśliwa ,uważa, że rodzice jej nie kochają, chcieliby realizować swe marzenia poprzez jej osobę. Dziewczyna dopuszcza do siebie myśli samobójcze. Ich losy w końcu się połączą i na zawsze odmienią, ale czy szczęśliwie...?
Najbliższe spotkanie już w maju równie będzie ciekawe i intrygujące , a kolejna książka jaką będziemy omawiać to: „W ciemności” J.Frey.