64101.03.2013 Spotkanie DKK w Filii nr.9

Czytamy, dyskutujemy i rysujemy do tekstu Barbary Gawryluk Baltic pies, który płynął na krze.

W kameralnym gronie najmłodszych klubowiczów trzy i czterolatki, starszej siostry gimnazjalistki oraz mam mogłyśmy podzielić się wrażeniami z książki Baltic pies, który płynął na krze. Dorośli pamiętali historię z 2010 roku psa, który przepłynął Wisłę na kawałku kry. Wśród uczestników bohater wzbudził sympatię. Szczególnie najmłodszym utkwił fragment o dzieciach z przedszkola, które machały do psa.....” Dwie dziewczynki pokazywały mu, żeby uciekał!....”
Przygody psa Baltica i jego oddanych przyjaciół, którzy go uratowali bardzo się podobały. Dziewczynki z wielką ochotą zabrały się do rysowania jego przygód.

WiMBP Filia nr 9 Biblioteka Bromby i Przyjaciół
Anna Kwapińska