1096Biblioteka Publiczna w Łagowie dnia 10.04.2013 roku w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki gościła pisarka Ewę Nowak .
Ewa Nowak jest autorką książek dla młodzieży, publicystką pedagogiem terapeutom. Współpracuje z pismami takimi jak „ Victor”, ‘’ Cogito’’, „Trzynastka’’, „Sens”. W spotkaniu brali udział uczniowie gimnazjum. Uczestnicy z wielkim zainteresowaniem słuchali pisarki. W prowadzonych zajęciach autorka zaraziła wszystkich swoim uśmiechem i pogodą ducha. Opowiadała o swoich książkach, o tym jak tworzy i skąd czerpie pomysły. Powieści tej autorki poruszają ważne problemy z którymi boryka się młodzież w domu w szkole oraz w relacjach rówieśniczych. Na zakończenie spotkania uczniowie podziękowali pisarce za przybycie i wręczyli jej kwiaty.
Książki Ewy Nowak są dostępne w naszej bibliotece.Zapraszamy do czytania.