Serdecznie zapraszamy 4 czerwca 2013 r. dzieci do lat 5 z rodzicami na Kinder Party w Klubie Mam. Na dzieci, które lubią bawić się przy muzyce, szaleć z chustą animacyjną lub odkrywać swoje talenty plastyczne, czekać będą wolontariusze z Koła Naukowego Pedagogów Wolontariuszy. Gwarantujemy miłą atmosferę i dobrą zabawę z animatorami.
Bal odbędzie się w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Norwida w Zielonej Górze od 17.00 do 19.00.
Ze względów organizacyjnych prosimy o mailowe potwierdzenie przybycia: klubmam@wimbp.zgora.pl (w treści wiadomości proszę podać wiek i ilość dzieci).
Ilość miejsc ograniczona!