Serdecznie zapraszamy 10 września 2013 roku na zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku - Musical Babies dla dzieci od szóstego miesiąca życia do trzech lat. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Szabela.
Zajęcia odbędą się w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Norwida w trzech grupach wiekowych:
godz. 17.00 – 17.30 – dzieci do 1,5 lat
godz. 17.30 – 18.00 – dzieci od 1,5 do 2 lat
godz. 18.00 – 18.30 – dzieci od 2 do 3 lat.
Chęć udziału w zajęciach należy potwierdzić mailowo (klubmam@wimbp.zgora.pl) lub telefonicznie (602116931), podając imię i nazwisko oraz wiek dziecka. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajania języka obcego, a mianowicie wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, zabawy a rytmem, muzykę klasyczną i ruch. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i na ich etapy składa się śpiewanie piosenek, mówienie rymowanek przez osobę prowadzącą i rodziców przy równoczesnym wykonywaniu określonych, często zabawnych czynności przez dzieci, ćwiczenia wykształcające poczucie rytmu, zabawy ruchowe oraz taniec.