Po raz drugi Biblioteka Wojewódzka w Zielonej Górze zaprasza wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa do wspólnych obchodów Międzynarodowego Tygodnia Bliskości. W tym roku świętujemy od 7 do 12 października 2013 r. Dzięki zaangażowaniu zielonogórskiego środowiska rodzicielskiego, program TB obfituje w spotkania, pokazy, warsztaty oraz zajęcia dla rodziców i dzieci.

W tym roku naszą ofertę kierujemy zarówno dla kobiet w ciąży, tatusiów, babć i dziadków, jak i dzieci od urodzenia do wieku wczesnoszkolnego oraz ich rodziców. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
Co będzie się działo? Zajrzyjcie do programu i już dziś wybierzcie zajęcia dla siebie i swojej rodziny.
Program Tygodnia Bliskości do pobrania
Tydzień Bliskości – folder z programem do pobrania