Twój pomysł na news
Wybierz obszar :

26 Kwiecień 2024
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Trema? Nie, nie, dziękuję, nie skorzystam! / Ja?! Nie wejdę na scenę!
Nuda? A co to takiego? / Nudzę się...
Książka? Jasne! Czytam, bo lubię. / Książka? A jak w to się gra?

Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym (uczniów klas I - VI szkoły podstawowej) od 3 do 7 lutego do Oddziału dla Dzieci WiMBP w godzinach od 12.00 do 15.00.

Zajęcia warsztatowe z improwizacji komediowej są właśnie dla Ciebie!

A co to właściwie jest improwizacja? Czy każdy może improwizować? Warsztaty te przybliżą uczestnikom pojęcie i zasady tej formy ekspresji. Szczególną rolę ogrywać będą improwizacje: komediowa i teatralna, które polegają m.in. na wyćwiczeniu pewnych zachowań w sytuacjach wymagających szybkiego podejmowania decyzji. Materiałem ukazującym możliwości słowa pisanego na scenie stanie się odpowiednio dobrana literatura dziecięca. Uczestnicy zajęć będą mieli okazję rozwijać, kształtować, a może obudzić w sobie talenty, zainteresowania i pasje.
To CO dokładnie będziemy robić?
Pstrykać, klaskać, mruczeć, krzyczeć, ćwiczyć, walczyć z tremą. Poznamy również prawdziwy koszmar aktora, a na koniec damy popis! Czego? Przyjdźcie – to się dowiecie!