118325 listopada Biblioteka Filialna w Chotkowie gościła przesympatyczną pisarkę Barbarę Kosmowską, autorkę książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, uczestniczyli w nim uczniowie klasy V i VI ze Szkoły Podstawowej w Chotkowie. Autorka opowiadała o swoim życiu, drodze literackiej, w jaki sposób powstają jej utwory, skąd czerpie inspiracje do swoich książek. Zachęcała dzieci do czytania i obcowania z książką. Pisarka swoją serdecznością podbiła serca dzieci, odpowiadała na każde zadane pytanie, podpisała wiele książek na pamiątkę spotkania.