W ramach spotkań autorskich organizowanych dla Dyskusyjnych Klubów Książki 5 grudnia w naszej bibliotece gościliśmy znanego pisarza pana Grzegorza Kasdepke. Uczestnikami spotkania oprócz członków DKK byli uczniowie piątych klas ze szkół w Golinie, Wicinie i Jasieniu. Pan Grzegorz gościł u nas po raz trzeci. Każde spotkanie z tym pisarzem to wielka frajda zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Autor tryskał humorem, w atrakcyjny sposób przykuwał uwagę dzieci, które angażowały się w cały spektakl, bo spotkania z panem Kasdepke to prawdziwy książkowy (i nie tylko!) show.

Irena Ludwig
moderator DKK w Jasieniu