EWA KWAŚNIEWICZ PETERSBURGFilia nr 4 przy ul.Podgórnej zaprasza na wystawę w ramach cyklu „Pasje naszych czytelników", na której prezentujemy prace wykonane przez Ewę Kwaśniewicz.
Pani Ewa Kwaśniewicz swoje życie spędziła w otoczeniu książek uniwersyteckiej biblioteki. Obecnie jest słuchaczką Uniwersytetu Trzeciego Wieku a artystycznie spełnia się w fotografii i poezji. Brała udział w wystawach zbiorowych Klubu FOTOOKO przy UTW, zdobyła wyróżnienia na XIX Wojewódzkiej Wystawie Fotograficznej w Żarach w 2009 roku. W tym samym roku wydała tomik poezji pt. „Rozważania przy gotowaniu klusek", który jest ilustrowany zdjęciami jej autorstwa. Wiersze oraz fotografie Ewy Kwaśniewicz są publikowane w „Inspiracjach" - piśmie Zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Prace Ewy Kwaśniewicz prezentowane były również na wystawach w „Galerii na Ptasiej" - Filia nr 1 oraz w naszej filii.
Wystawę oglądać można do 30 października 2014 r. w godzinach otwarcia biblioteki.