Barbara Gawryluk

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida W Zielonej Górze oraz Dyskusyjne Kluby Książki zapraszają dzieci na spotkania autorskie do bibliotek publicznych z Barbarą Gawryluk
9.00-10.30 Trzebiechów
11.15-12.45 Bojadła

9.00-10.30 Filia nr 8 Zielona Góra
12-13.30 Brzeźnica

Barbara Gawryluk. Absolwentka filologii szwedzkiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od lat pracuje jako tłumaczka i dziennikarka radiowa. W Radiu Kraków prowadzi autorski program o literaturze dla dzieci Alfabet. Książka Dżok. Legenda o psiej wierności została wpisana na Złotą Listę Fundacji ABC. Książka W zielonej dolinie nominowana była do Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego, zaś powieść Zuzanka z pistacjowego domuotrzymała Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego. Laureatka nagrody IBBY za upowszechnianie czytelnictwa.