walentynki 2015Serdecznie zapraszamy na kolejne Piątkowe czytanki w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci.

Luty to miesiąc zakochanych, dlatego też skupimy się na książęce o tym właśnie tytule. Dzieci poznają historię pewnej Sylwii, w której najprawdopodobniej zakochał się kolega z grupy. Jak okazuje Sylwii swoje uczucia? Dowiecie się na naszym kolejnym spotkaniu.

Oprócz czytania książeczki na najmłodszych, jak zwykle czeka mnóstwo atrakcji: zabawy ruchowe, tańce oraz oczywiście zadanie plastyczne- dzieci wykonają mięciutkie materiałowe serduszka.

Serdecznie zapraszamy dzieci od 3 roku życia wraz z rodzicami w piątek 27 lutego o godzinie 17:00.

Do zobaczenia!