PLAKAT - Sak IzabelaWojewódzka i Miejska biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze zaprasza na wystawę akwareli Izabeli Sak. Wystawa dostępna od 9-28 marca br. w holu biblioteki.

Izabela Sak – urodziła się i mieszka w Zielonej Górze. Jest autorką prezentowanych obrazów akwarelowych. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Zielonej Górze, jako uczennica m.in Agaty Buchalik-Drzyzgi i Ireny Bierwiaczonek- Polak.
Po ponad dwudziestoletniej przerwie wróciła do twórczości artystycznej. Od około czterech lat maluje w trzech technikach: olejnej, akrylowej i akwarelowej, która jest jej szczególnie bliska. Jest uczestniczką plenerów malarskich i wystaw w Polsce i za granicą. Realizuje również projekty charytatywne i społeczne wg swoich pomysłów. W swojej pracowni, połączonej z małą galerią autorską oprócz twórczości malarskiej prowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci. Próbuje także swoich sił w tworzeniu okazjonalnych instalacji artystycznych na zielonym skwerku obok pracowni.
W 2014 roku rozpoczęła studia na Uniwersytecie Zielonogórskim, na kierunku malarstwo.

Więcej o autorce na www.unikatel.com.pl lub pod numerem tel. 698 400 186