drzewowyobrazni5-1
Tydzień Bibliotek – Wybieram Drzewo Wyobraźni

„Drzewo wyobraźni” to cykliczne zajęcia muzyczno – plastyczne, więc idealnie wpisują się one w temat mediateki. Spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym. Zajęcia mają formę twórczej zabawy, która pozwoli na wyjście z ram utartych schematów, przyzwyczajeń i pomoże odkrywać nieograniczone możliwości dziecięcej wyobraźni. Chcemy pokazać jak inspirująca może być muzyka, jakie emocje i uczucia może wywoływać i jak ciekawie i barwnie można przelać je na papier. Serdecznie zapraszamy w czwartek 14 maja o godzinie 16:00.