W moim brzuchu,,W moim brzuchu mieszka jakieś zwierzątko", książka o tym tajemniczym tytule towarzyszyła nam podczas kolejnego spotkania DKK dla dzieci w filii w Wiechlicach. Bohaterka opowiadania autorstwa G. Kasdepke dochodzi do wniosku, iż w jej brzuchu zamieszkało niezidentyfikowane zwierzątko wydające różne dziwne odgłosy. Dzieci z naszego klubu z wielkim zainteresowaniem wyczekiwały rozwiązania tej zagadki, choć już od pierwszych stron książki domyślały się jej zakończenia. Historia ta pobudzająco wpłynęła na wyobraźnię dzieci, które dały temu wyraz tworząc ciekawe prace plastyczne.

Anna Pelc