Spotkanie DKK ( dzieci) odbyło się 28.04.2015 w Bibliotece Publicznej w Łagowie.

W czasie spotkania czytaliśmy książkę Grzegorz Kasdepke pt. ”Ostrożnie…”

„ Ostrożnie „ to  książka ucząca dziecko na co powinno zwracać uwagę pośród wielu niebezpieczeństw,  z którymi może się zetknąć w domu.  Książka przestrzega nie tylko dzieci, ale również  rodziców. Każdy rozdział  zakończony jest pytaniem na które dzieci i rodzice mogą razem podyskutować. Wszystko to jest przekazane czytelnikowi w zabawny sposób. Oprócz tego książka jest pięknie ilustrowana przez Artura Gulewicza.

DKK(dzieci) Łagów