,,Zamglone Zwierciadła" to tytuł wystawy szkiców koncepcyjnych organizowanej przez Młodzi Razem Zielona Góra oraz mediatekę Szklana Pułapka. Niebanalny pomysł na wernisaż przedstawili i zrealizowali uczniowie zielonogórskich liceów. Zbiór rysunków, szkiców stworzonych w szkolnych zeszytach został przeniesiony na duży format i zamknięty w ramach.

Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się dnia 12 czerwca o godzinie 17:00. Przewidujemy na ten wieczór mały poczęstunek oraz, co ważniejsze, pokaz strojów zaprojektowanych przez młodych projektantów, inspirowanych pracami uczniów z Zielonej Góry.

Wystawa potrwa do 1 lipca. Zapraszamy!