„Świąteczne opowieści” w DKK dla dzieci w Jabłońcu.

20 grudnia odbyło się ostatnie już w tym roku, wyjątkowe, bo świąteczne spotkanie DKK. Tym razem było nas więcej, bo do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy wszystkie dzieci obecne w bibliotece. Wspólnie przeczytaliśmy fragmenty książki Boba Hartmana „Świąteczne opowieści”. Były to historie o Bożym Narodzeniu zaczerpnięte z Pisma Świętego i opowieści o świątecznych tradycjach. Potem przy poczęstunku rozmawialiśmy o tradycjach, jakie panują w naszych domach i o tym, jak spędzimy w tym roku święta. Na koniec złożyliśmy sobie nawzajem życzenia świąteczne.

Elżbieta Ferenc - moderator DKK w Jabłońcu

DKK 12.1DKK 12.2DKK 12.3