Spotkanie z autorką "Dynastii Miziołków" panią Joanną Olech w DKK w Jasieniu

16 września gościem naszej biblioteki była znana i lubiana pisarka pani Joanna Olech. Uczniowie zaproszeni na spotkanie mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć fragmenty książek czytanych przez samą autorkę, zobaczyć jak pani Joanna tworzy ilustracje do nich. Ponadto były zagadki, rebusy, a nawet… czary. Wszystko podane w zabawny sposób. Oprócz elementów zabawy były też poważniejsze akcenty, dzieci dowiedziały się jakie mają prawa, na czym polega patriotyzm, gdy jest się dzieckiem. Spotkanie na pewno pozostanie w pamięci uczestników jako bardzo udane.

Irena Ludwig
moderator DKK w Jasieniu